Sie befinden sich hier

Inhalt

AVIP Group Iventek - wybrane realizacje

Wrocław Sylwester z Dwójką 2012
Koncert Scorpions Wrocław 2012
Koncert Scorpios Wrocław 2012
Premiera opery Faust 2012
Premiera opery Faust 2012
Premiera opery Faust 2012
Festiwal Regae 2012
Festiwal Regae 2012
Przystanek Woodstock 2012
Przystanek Woodstock 2012
Wrocław Sylwester z Dwójką 2012
Wrocław Sylwester z Dwójką 2012
Koncert Scorpions Wrocław 2012
 
 

Sylwester z Dwójką we Wrocławiu 2012/2013

Sylwester z Dwójką we Wrocławiu 2012/2013 odbywał się pod hasłem 60 hitów na 60-lecie Telewizji Polskiej. Na wrocławskim Rynku wystąpiło mnóstwo gwiazd polskiej piosenki, m.in. Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Kayah, Kuba Badach, Ania Rusowicz, Michał Szpak, Damian Ukeje. Imprezę na żywo oglądało ok. 150 tys. wrocławian. Transmisję obrazu i dźwięku na żywo dla tak licznej grupy widzów na oddalonych od sceny telebimach wraz z nagłośnieniem zapewnił AVIP Group - IVENTEK.

Największy halowy festiwal reggae w Europie! One Love Sound Fest 2012

Dziewiąta już edycja One Love Sound Fest odbyła się we Wrocławiu 17 listopada 2012. Festiwal na przestrzeni ośmiu lat rozwinął się w największy halowy festiwal muzyki reggae w Europie! Festiwal odbywał się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 12 tysięcy osób. Na tak prestiżowej imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć oprawy multimedialnej dostarczonej przez AVIP Group - IVENTEK.

Prapremiera Opery „Faust” po 200 latach w Pałacu Wojanów

Arcydzieło J. W. Goethego z muzyką Antoniego Henryka księcia Radziwiłła po dwustu latach miało prapremierę w pałacu w Wojanowie niedaleko Wrocławia. O wyborze właśnie tego dzieła zadecydował fakt powstania muzyki w jednym z pałaców Kotliny Jeleniogórskiej – w Pałacu w Ciszycy koło Kowar, będącym w XIX w. własnością Antoniego Radziwiłła. Tłem dla spektaklu był kompleks pałacowo-parkowy w Wojanowie. Wystąpili orkiestra Filharmonii Dolnośląskiej pod batutą Marcina Nałęcz-Niesiołowskiego oraz chór artystów z Sing-Akademie zu Berlin i chórzyści z Poznania. Na scenie pojawili się śpiewacy operowi z Polski i Niemiec..

Scorpions z koncertem pożegnalnym we Wrocławiu

Ciężkie, hard rockowe riffy, piskliwe solówki, chóralnie wyśpiewywane refreny, ale i piękne, sentymentalne ballady, a wszystko to wykonane na wysokim poziomie i w przyjemnej atmosferze. Tak wyglądał koncert zespołu Scorpions, który odbył się 31 sierpnia we Wrocławiu w ramach imprezy „WROCK for Freedom: Legendy Rocka”. Jednocześnie był to ostatni koncert w karierze zespołu, którym artyści, będąc od 43 lat nieustannie w trasie, pożegnali się z fanami we Wrocławiu. Zapalniczki, telefony komórkowe i tysiące gardeł śpiewających „Wind of change”, utwór doskonale znany wszystkim, którzy o niego walczyli. Można opisać obraz (przekazywany podczas realizacji koncertu na dwa wielkoformatowe telebimy IVENTEK ustawione na terenie zajezdni), ale nie sposób przekazać emocji, jakie towarzyszyły temu wydarzeniu.

Festiwal Przystanek Woodstock 2012

To największy festiwal w Europie, jeden z największych na świecie. W tym roku, podczas osiemnastej już edycji, bawiło się na nim ponad 700 tysięcy osób. Jednym z głównych sponsorów festiwalu była najszybciej rozwijająca się sieć telefonii komórkowej w Polsce – PLAY. W ramach działań promocyjnych stworzona została jedyna w swoim rodzaju strefa PLAY, w której Uczestnicy Przystanku mogli skorzystać z wielu atrakcji oraz specjalnego programu, zorganizowanego przez operatora. Przyczyniliśmy się do sukcesu organizatora strefy dostarczając największy ekran diodowy LED o powierzchni 52 m kw. na terenie Przystanku Woodstock i samej strefy. Poza samym dostarczeniem ekranu odpowiadaliśmy m.in. za:

  • zapewnienie konstrukcji nośnej Layher pod ekran,
  • emisję reklam oraz informacji od sponsora PLAY oraz WOŚP,
  • emisję w czasie rzeczywistym komunikatów przekazywanych przez uczestników festiwalu innym woodstokowiczom,
  • emisję w czasie rzeczywistym niemal 1000 zdjęć dziennie uczestników festiwalu przesyłanych jednocześnie na profil Facebooka

Technika

Kontextspalte