Sie befinden sich hier

Inhalt

Programy do 6 000 - Duety

 

 

Duet Futorska & Chorowiec

Futorska&Chorowiec

Lidiya Futorska violin

Serhij Chorowiec akordeon / dyrygent

Projekt Ukraińskie Akwarele

Projekt Muzyczne spotkania kultur

Project  “The Hits of violin music”

F.Kreisler            Caprice Viennois

F.Kreisler             Valse

W.Kroll                Banjo and fiddle

R.Shchedrin        Imitation of Albeniz

M.de Falla           Spanish national suite

I.Albeniz               Tango

M.Skoryk              Spanish Dance

M.Skoryk              Hutzul   Dance

A.Khachaturian   Adagio from ballet “Spartacus”

A.Khachaturian   Sabre Dance 

J.Brahms               Hungarian Dance

J.Strauss                Tritsch-tratsch polka

A.Bazzini                Rondo

http://www.youtube.com/watch?v=jdlCdW5vfM4

http://www.youtube.com/watch?v=5mUxJwNY83Y

 

 

 

Programy do 6 000 - Tria

Best Trio

Trio świadczy swoje usługi na szerokim rynku eventowym. Posiada bardzo ciekawy     i zróżnicowany repertuar od klasyki do światowych szlagierów.                       Wszytko w znakomitym wykonaniu. Zapraszamy.

http://www.youtube.com/watch?v=8mailuNi55Y&feature=youtu.be

 

 

Cup of Time

Zespół Cup of Time powstał w 2008 roku z inicjatywy Ryszarda Borowskiego, cenionego flecisty, kompozytora i wykładowcy Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pragnął on stworzyć zespół wykonujący muzykę tzw. trzeciego nurtu, czyli połączenia muzyki klasycznej i jazzu. Udało się to zrealizować dzięki zderzeniu czterech indywidualności, muzyków daleko wykraczających poza ramy typowego odtwórstwa. Wszyscy członkowie zespołu mają ukończone klasyczne wyższe studia muzyczne, ale w swoich interpretacjach nie stronią także od improwizacji w stylu jazzowym.

Zespół koncertował już m.in. w Filharmonii Narodowej, w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej, w Belwederze, na Zamku Królewskim w Wilanowie oraz na specjalnych pokazach w hotelach Marriott i Hilton. Brał udział w międzynarodowych festiwalach m.in. w Giżycku, Słupsku, Świnoujściu, Ostrołęce, niejednokrotnie prowadząc przy tym warsztaty z improwizacji.

Na repertuar przedstawiony w bardzo interesujących, oryginalnych aranżacjach, składają się znane utwory muzyki klasycznej, znane standardy oraz przeboje muzyki popularnej. Poniżej propozycje programów tematycznych:

SZTUKA WARIACJI

„ODROBINĘ SZCZĘŚCIA” – PIOSENKI Z POLSKICH FILMÓW PRZEDWOJENNYCH

STANDARDY MUZYKI KLASYCZNEJ I ROZRYWKOWEJ

PIOSENKI Z OKRESU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

KOLĘDY W WERSJI JAZZOWEJ

TAŃCE LUDOWE W WERSJI KLASYCZNEJ I JAZZOWEJ

MOZART GOES CLUBBING (PROGRAM Z ORGANISTĄ MARKIEM TOPOROWSKIM)

BOSSA NOVA

Cup of Time jest obecnie jedynym, stale działającym polskim zespołem wykonującym muzykę trzeciego nurtu, co nie oznacza ograniczania się jedynie do takiej stylistyki. Płyta "Muzyka na Europejskich Dworach" jest wynikiem zainteresowania artystów muzyką barokową i możliwością użycia w niej improwizacji.

Programy do 6 000 - kwartety

Jupiter String Quartet

Kwartet ma duże doświadczenie eventowe dla wielkich zagranicznych korporacji, hoteli, luksusowych linii oceanicznych. W programie: Muzyka amerykańska, broadway'owska, wiedeńska, węgierska, popowa, szlagiery i klasyczna.

Discavery String Quartet

Wykonuje szeroką gamę różnorodnych programów. Posiada bogate doświadczenie eventowe. Kwartet od lat współpracuje z luksusowymi liniami oceanicznymi, hotelami oraz koncertuje. W programie muzyka: amerykańska, wiedeńska, filmowa, szlagiery, popularna, klasyczna.

Kwartet Pałacowy

Kwartet Pałacowy- to zespół o niespotykanym instrumentarium: skrzypce, klarnet, fortepian, kontrabas i dużym doświadczeniu scenicznym. Muzycy kwartetu to wykształceni adepci Akademii Muzycznych związani na co dzień z takimi instytucjami jak Filharmonia Narodowa w Warszawie, Akademia Muzyczna w Bydgoszczy, Orkiestra Symfoniczna w Toruniu. Zespół istnieje od 2004 roku, występował m.in. w takich salach jak Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy i Filharmonia Bałtycka w Gdańsku, uczestniczył w wielu festiwalach, ponadto ma na swoim koncie nagrania dla Telewizji Polskiej. Kwartet Pałacowy ma bogate doświadczenie eventowe. W repertuarze zespołu znajdują się następujące programy: Hity klasyki, Tanga, Muzyka wiedeńska, Polska Muzyka Filmowa, Kolędy oraz programy, które można indywidualnie zamówić.

Programy do 6 000 - kwintety

Arso Ensemble

ARSO Ensemble tworzą koncertmistrzowie i soliści Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego w Rzeszowie – skrzypkowie Robert Naściszewski i Orest Telwach, altowiolistka Izabela Tobiasz, wioloncze­listka Anna Naściszewska oraz kontrabasista Sła­womir Ujek. Zespół łączy w sobie doświadczenie zawodowe z młodzieńczą energią i zaangażo­waniem, co owocuje doskonałością techniczną i muzyczną wrażliwością wykonań rzeszow­skich kameralistów. Wszechstronność zespołu potwierdza udział w wielu uznanych festiwa­lach – członkowie ARSO Ensemble występowali m.in. w ramach Muzycznego Festiwalu w Łań­cucie, Festiwalu Muzyki Żydowskiej w Krakowie, Festiwalu Wiolinistycznego im. B. Hubermana w Częstochowie, podczas XXVII Ogólnopolskiego Festiwalu „Tydzień Talentów” w Tarnowie/Kąśnej Dolnej, Festiwalu Tempus Paschale w Lublinie, VIII Europejskiego Festiwalu w Otwocku, podczas koncertów kameralnych w Hamburgu i Hanowe­rze. Koncertowali w sali dużej i kameralnej Fil­harmonii Podkarpackiej, Sali Balowej Muzeum Zamku w Łańcucie, w Auli Instytutu Muzyki Uni­wersytetu Rzeszowskiego, a każdy występ zespołu spotykał się z sympatią i ogromnym zainteresowa­niem słuchaczy. Członkowie kwintetu są autorami ciekawych projektów koncertowych mających na celu upo­wszechnianie muzyki, w szczególności muzyki kameralnej. W ramach obchodów Roku Chopi­nowskiego dali cykl koncertów pt „Chopin, jakiego nie znacie”, a od roku 2011 współtworzą Orkiestrę Symfoniczną Mościckiego Centrum Sztuki. ARSO Ensemble działa w ramach Stowarzysze­nia Musicus Kameraliści Rzeszowscy, skupiającego szerokie grono artystów i melomanów, w ścisłej współpracy z Filharmonią Podkarpacką.

Kwintet kameralistów rzeszowskiej filharmonii wykonuje wiele ciekawych programów. Muzykę wiedeńską, filmową, musicalową, tango oraz muzykę klasyczną stricte komponowaną na kwintet smyczkowy.

Agata Sava Od opery do Broadway'u

Agata Sava Mezzosoprano
Kwartet Pałacowy

Agata Sava Mezzosoprano

Kwaret Pałacowy

W programie: Habanera, Sequidila, Gypsy Song, Aria Guidita, O mio babino caro, Usta milczą dusz śpiewa, Kiedy skrzypki grają, New York, New York, Think of me, Don't cry for me Argentina, Tonight, La vie en Rose, Cabaret, As times goes by, Przetańczyć całą noc, Time to say goodbye

Wszystkie materiały nutowe posiada AVIP Group

Consulting dla firm i urzędów

Kontextspalte

Kontakt

  
tele.:
woymrozek@gmail.com
+48 600 384750